Svet-Stranek.cz
Pracujeme spolehlivě, ale ne rychle. (práce kvapná .....platná
INSTALATERSKÉ a DALŠÍ PRÁCE

speciální výroba:Pracujeme spolehlivě, ale ne rychle. (práce kvapná .....platná

speciální výroba

Zde najdete nabídku přípravku pro obkladače a další produkty na zakázku
SPECIÁLNÍ NABÍDKA :

Nabídka přípravku pro obkladače na zakázku, délka dle požadavku a potřeb obkladače.
Výhoda přípravku :
Výšku základní řady si nastavíte rovnou do vodováhy a nezáleží na podlaze.
Nemusíte řešit shánění podkládek, nebo improvizovat.

Přípravek je vyráběný od délky 550 mm - 2000 mm
Vydatnost standartních obkladů je dle délky

Základní cena přípravku je 500 Kč

DODÁVÁM DĚTSKÉ RETRO HOUPAČKY VE FORMĚ LODIČEK A ZAHRADNÍ DOMEČKY PRO DĚTI ZE DŘEVA, A DÁLE TAKÉ PSÍ BOUDY , A PALANDOVÉ SESTAVY SE SKŘÍNĚMI NEBO BEZ NICH

VÍCE NA : https://www.facebook.com/groups/476691786031485/?s ource_id=941423275999291

Nabízím vyrobení a montáž palandových postelí s různými variacemi uložení lůžkovin a nebo věcí pro děti. Zakázková výroba. Cena základní palandy bez skříní se žebříčkem, bude začínat na 6900 Kč podle provedení.

Nabízím pro vás luxusní boudičku pro vašeho psího miláčka. Vyrobím jí pro vás na zakázku, cena se bude odvíjet od provedení boudičky a bude začínat od 4200 Kč v základním, také je možné boudu mít v zateplené verzi pro větší plemena , která bude začínat na 5900 Kč provedení. Běžná cena zateplených boudiček pro větší plemena se se na internetových prodejnách pohybuje kolem 10 000 Kč.

Máte doma zahradu a nebo zahrádku ? Chcete dětem dát vzpomínkovou dřevěnou houpačku kterou znáte z mládí z kolotoče? Nebo jim udělat chatičku na zahrádku? Napište mi do zpráv. Přiložený obrázek, je obrázek již vyrobené a nainstalované houpačky i s konstrukcí , ale vyrábím je v různých velikostech, podle velikosti vašich dětí. Vyrobím pro vás na zakázku, originální dřevěné houpačky jako z kolotoče, tzv. LODIČKY. Lodičky jsou celé ze dřeva a jsou stavěné jako lodičky. Houpačky lze rozložit a uskladnit. Cena základního provedení bude od : 4700 Kč. Houpačka bude dodávána jako komplet, i s uchycením k trámku. Konstrukce k uchycení houpačky bude dodávána zvlášť jen na objednávku. Cena konstrukce a kování od : 2290 Kč. Konstrukce může být ze dřeva , nebo kovu. Nebo také kombinovaná. Cena konstrukce se bude odvíjet od provedení a materiálu.

DROBNÁ PŘEPRAVA OSOB A VĚCÍ - do 50 km : 200 Kč + 9 Kč /1km
Nad 50 km smluvní ceny
návštěvníků stránky
celkem51 323
tento týden29
dnes3